logo

O NAS

KILKA SŁÓW O NAS

POZNAJ FIRMĘ VADERA PROJECT

Sprawdź na prezentacji multimedialnej w czym możemy Ci pomóc. Krótka animacja sprawi, że od razu będziesz wiedział czy nam zaufać i zawrzeć współpracę.

PREZENTACJA

JAK TO SIĘ ZACZĘŁO...

Plany związane z powstaniem firmy Vadera Project sięgają 2010 roku. Oficjalnie firmę zarejestrowano 12 kwietnia 2016 roku. W zamierzeniu Vadera Project ma świadczyć wsparcie w zakresie wielu sektorów codziennej działalności. Konsulting w swojej ofercie podzielono na cztery obszary.

Pierwszy - konsulting biznesowy, który skierowany jest głównie do podmiotów gospodarczych działających na konkurencyjnym rynku dóbr oraz usług. Drugi - konsulting dla Stowarzyszeń (NGO) oraz samorządów (JST), które posiadają szersze zadania niż wyłącznie dochodowość. Trzeci - konsulting IT, skierowany zarówno do podmiotów gospodarczych, samorządów oraz osób fizycznych. Czwarty - projektowanie graficzne, będący odpowiedzią na pierwotną główną działalność firmy.

W swoich zadaniach staramy się kierować doktryną "all in one place" (wszystko w jednym miejscu), tak aby klient otrzymał produkt w pełni odpowiadający jego oczekiwaniom.

Stawiamy na współpracę100%

Aktywnie słuchamy95%

Podejmujemy wyzwania99%

Kierujemy się kreatywnością97%

CELE STRATEGICZNE

  • Nawiązywanie długotrwałych relacji z klientami
  • Rozwój i samodoskonalenie pracowników/współpracowników
  • Poszerzanie własnej oferty
  • Kierowanie się w działaniach społeczną odpowiedzialnością
  • Budowanie wiarygodnego wizerunku
  • Podnoszenie konkurencyjności w sektorze konsultingu i projektowania graficznego
  • Wdrażanie nowatorskich procedur oraz modeli zarządzania

Najważniejszym celem strategicznym firmy jest podnoszenie własnej konkurencyjności pośród innych podmiotów działających w podobnych sektorach. Nasze działania koncentrują się zawsze na pełnym wsparciu klienta oraz profesjonalizmie. Autorskie pomysły i rozwiązania sprawiają, że klienci nawiązują długotrwałą współpracę. Dziękujemy podmiotom, które już z nami współpracują i mogą poświadczyć rzetelną realizację zleceń.

TROCHĘ STATYSTYKI

0

ODWIEDZONYCH MIEJSC

0

FILIŻANEK WYPITEJ KAWY

0

ZADOWOLONYCH KLIENTÓW

0

ZREALIZOWANYCH PROJEKTÓW

NASI KLIENCI

zaufali nam między innymi

WSPÓŁPRACA

Stanisław Chodorowski

Vadera Project - CEO

Stanisław Chodorowski

e-mail: st.chodorowski@gmail.com

Graphic designer, projektant oraz konsultant z sektora IT oraz prawa. Na co dzień związany z administracją publiczną w zakresie wspomagania zarządzania w JST oraz wykorzystaniem zintegrowanych systemów informatycznych.

Nicole Białkowska

Freelancer - Photography

Nicole Białkowska

e-mail: nicolebialkowska@gmail.com

Fotografka specjalizująca się w zdjęciach fashion, beauty, wszelakiego rodzaju portretach i fotografii konceptualnej. Ma na koncie publikacje w wielu magazynach i portalach internetowych, m.in. Vogue Italia online, Imperium Kobiet, HIRO.pl czy Make Up Trendy a także udział w 2 edycjach wystawy Wro Fashion Foto. Oczekiwania klienta są dla niej priorytetem.

Marek Szpyra

Śląskie Media Sp. z o.o. - Druk materiałów

Marek Szpyra

e-mail: szpyra@op.pl

Redaktor naczelny dwóch gazet o zasięgu lokalnym i regionalnym - Gazeta Piastowska oraz Gazeta Osiedle. Osoba, która zorganizuje każdy druk materiałów reklamowych w krótkim czasie po korzystnej cenie.